KONST / Litografier / Färglitografi 12757343

nr 1275 7343

Albin Amelin

(1902-1975), Sverige

Färglitografi, Albin Amelin (1902-1975), Sverige. PT, signerad. Hamn. Motivet: 55x70 cm

Albin Amelin, född 1902 i Chicago, Illinois, död 1975, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:25:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Albin Amelin

Läs mer om Albin Amelin