KONST / Litografier / Färglitografi 12769189

nr 1276 9189

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), Sverige. 1976,54/260. Signerad, daterad 76. Motivet: 37x50 cm

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:40:06

22/9 22:11:48 1      Vinnande bud

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson