KONST / Litografier / Färglitografi 13434410

nr 1343 4410

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Sverige. Stortorget. Signerad, numrerad 136/360. Motivet: 41x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:55:20

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin