KONST / Litografier / Färglitografi 12969319

nr 1296 9319

Åke Pallarp

(1933-2013), Sverige

Färglitografi, Åke Pallarp (1933-2013), Sverige. Signerad, numrerad 59/175. Motivet: 32x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:30:11

7/12 16:11:38 1      Vinnande bud

Åke Pallarp

Läs mer om Åke Pallarp