KONST / Litografier / Färglitografi 12178513

nr 1217 8513

Åke Norlander

(1943-1991), Sverige

Färglitografi, Åke Norlander (1943-1991), Sverige. Interiör. Signerad, numrerad 26/100. Motivet: 45x62 cm

Åke Norlander, svensk bildkonstnär född 1943, död 1991.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:28:49

Åke Norlander

Läs mer om Åke Norlander