KONST / Litografier / Färglitografi 12769343

nr 1276 9343

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Färglitografi, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Södermalm. Signerad, numrerad 237/330. Motivet: 44x58 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:42:18

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel