KONST / Litografier / Färglitografi 13591443

nr 1359 1443

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Färglitografi, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Signerad, numrerad HC 15/30. Motivet: 51x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:56:38

4/11 17:36:31 1      100 kr
7/11 13:07:57 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel