KONST / Litografier / Färglitografi 13697020

nr 1369 7020

Adolf Born

(1930-2016), Tjeckien

Färglitografi, Adolf Born (1930-2016), Tjeckien. Signerad, numrerad 30/70. Motivet: 38x54,5 cm

Adolf Born, bildkonstnär född 1930, död 2016.

måndag 21 december 2020
kl 20:43:53

Adolf Born

Läs mer om Adolf Born