KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13036159

nr 1303 6159

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 8/100. Oramat löst blad, bladets mått: 64x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:25:50

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander