KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847027

nr 1284 7027

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition. Haskel 112. Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 50x64 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:42:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander