KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847027

nr 1284 7027

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition. Haskel 112. Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 50x64 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:42:07

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander