KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847021

nr 1284 7021

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Haskel 106. Signerad, numrerad 7/50. Motivet: 98x65 cm

Konditionsrapport: skadat glas

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:40

24/10 12:55:23 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander