KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13182002

nr 1318 2002

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Bon A Tirer". PT. Signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 51x65 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:04:32)
Uppdatera
Visning

fredag 3/4, lördag 4/4, söndag 5/4 och måndag 6/4

Auktionen
avslutas:

måndag 6 april kl 18:51:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander