KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847028

nr 1284 7028

Leonardo Cremonini

(1925-2010), Italien

Färgetsning, Leonardo Cremonini (1925-2010), Italien. "Le peintre". Signerad, numrerad 27/99, daterad 1968. Motivet: 41x32 cm

Leonardo Cremonini, italiensk bildkonstnär född 1925, Bologna, Italien, död 2010, Paris, Frankrike.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leonardo Cremonini

Läs mer om Leonardo Cremonini