KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12755341

nr 1275 5341

Lech Rzewuski

(1941-2004), Sverige

Färgetsning, Lech Rzewuski (1941-2004), Sverige. "Det spökar i min ateljé". Signerad, ca 90x60 cm

Lech Rzewuski, svensk-polsk målare född i Polen 1941, död i Saltsjöbaden 2004.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:59:48)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:50:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lech Rzewuski

Läs mer om Lech Rzewuski