KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12755341

nr 1275 5341

Lech Rzewuski

(1941-2004), Sverige

Färgetsning, Lech Rzewuski (1941-2004), Sverige. "Det spökar i min ateljé". Signerad, ca 90x60 cm

Lech Rzewuski, svensk-polsk målare född i Polen 1941, död i Saltsjöbaden 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:50:35

16/9 17:31:34 1      Vinnande bud

Lech Rzewuski

Läs mer om Lech Rzewuski