KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12354194

nr 1235 4194

Helmtrud Nyström

(f. 1939), Sverige

Färgetsning, Helmtrud Nyström (f. 1939), Sverige. Lite Kung, 18/90. Signerad, daterad 1993, ramens innermått: 50x40

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:35:54

18/2 17:09:08 1      100 kr
18/2 17:59:47 2      Vinnande bud

Helmtrud Nyström

Läs mer om Helmtrud Nyström