KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12892046

nr 1289 2046

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färgetsning, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Signerad, numrerad 122/150, daterad -76. Motivet: 50x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:01:08

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson