KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12867022

nr 1286 7022

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färgetsning, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Komposition med kvinnofigurer. Signerad, daterad 1968, numrerad 14/30. Motivet: 51x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:37:40

29/10 21:21:37 1      Vinnande bud

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson