KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13014395

nr 1301 4395

Peter Klasen

(f. 1935)

Färgakvatint, Peter Klasen (f. 1935), "100 Watts", 1969. Signerad, numrerad 29/99, oramat löst blad. Bladets mått: 66x51 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:57:14

20/1 19:04:21 1      Vinnande bud