MÖBLER / Trädgård / Fågelbad 12455151

nr 1245 5151

Fågelbad

nutida, djävul, diameter: 40

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:22:04