SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Etui 10007007

nr 1000 7007

Etui

förgyllt silver / pläter, 1800-tal, England, 14x8, vikt: 160 g brutto

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:51:54

9/12 18:09:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 14 dec

Silver

Läs mer om Silver
Pläter