KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13196329

nr 1319 6329

Etsningar

2 st, Stockholm & Paris, kolorerade. Ej signerad. Motivet: 23x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:58:09

13/4 18:53:33 1      Vinnande bud