KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12555591

nr 1255 5591

Etsningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade. Motivet: 50x41 respektive 55x37

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:31:33