KONST / Litografier / Etsningar & litografier 13027013

nr 1302 7013

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsningar & litografier, 6 st, Ernst Hällgren (1889-1944), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:19:15

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren