KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13862009

nr 1386 2009

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsningar, + bokverk, 3 etsningar 4 böcker, Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad. Motivet: 16x10 - 18x16 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:57:07

27/2 14:13:41 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin