KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195086

nr 1319 5086

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsning, Staffan Snidare (f. 1939), Sverige. "Decembersnö". Signerad, numrerad 53/200. Motivet: 11x16cm

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:11:13

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare