KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12859004

nr 1285 9004

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 92/150. Motivet: 50x40 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:26:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí