KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13185067

nr 1318 5067

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsning, "Saltmätaregatan", Ernst Hällgren (1889-1944), Sverige. Signerad, Motivet. 15,5x24 cm

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:31:28

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren