KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11819569

nr 1181 9569

Pierre Marie Brisson

(f. 1955), Frankrike

Etsning, Pierre Marie Brisson (f. 1955), Frankrike. "Composition". Signerad, numrerad 39/75, motivet: 54x44 cm

Pierre Marie Brisson, fransk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 maj 2018
kl 18:24:43

Pierre Marie Brisson

Läs mer om Pierre Marie Brisson