KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13824558

nr 1382 4558

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, numrerad 38/100, daterad -66, "Luftrum". Motivet: 29x39, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:18:39

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz