KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13093549

nr 1309 3549

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. 1979. Signerad, numrerad 6/15. Motivet: ca 10,5x17 cm. Bladets mått: 30,5x31,5 cm, oramat löst blad

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:59:22

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander