KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13162036

nr 1316 2036

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Provtryck. Signerad. Haskel 110. Motivet: 49x63 cm. Bladets mått: 63x79 cm, oramat löst blad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:05:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander