KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12452148

nr 1245 2148

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Fisk. Signerad, numrerad 98/100. Motivet: 15x20,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:12:20

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander