bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757013



*

nr 1275 7013


Marja-Leena Sillanpää

(f. 1965), Sverige


Etsning, Marja-Leena Sillanpää (f. 1965), Sverige. Signerad, numrerad 110/250. Bladets mått: 37x28 cm


Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.

Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 22:18:20)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9


Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:24:38


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/9 13:01:00 1      ledande budet*
14/9 20:09:16 2      300 kr
14/9 20:09:16 1      300 kr (budbetjänt)

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.
Läs om budbetjänten

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Konstnär/Designer

Marja-Leena Sillanpää

Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.

Läs mer om Marja-Leena Sillanpää
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik marja-leena sillanpää svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 3008 Blandteknik
    Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Riddare"..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    30 sept kl 18:34
  • 7003 Etsning
    Birgitta Liljebladh (f. 1924), "Spanska huvuden". ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om 36 dagar
    21 oktober kl 19:00
  • 7142 Etsning
    Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    16 sept kl 19:56
  • 7574 Etsning
    Cecilia Frisendahl (f. 1922), Sverige. "Roslagsban..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    16 sept kl 18:06
  • 7073 Etsning
    Colin Self (f. 1941), Storbritannien. Etsning och ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om 36 dagar
    21 oktober kl 19:43
  • 6229 Etsning
    Finn Christiansen, "Fogl". Signerad, daterad -56. ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    16 sept kl 19:31




Ladda ner broschyr