KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757013

nr 1275 7013

Marja-Leena Sillanpää

(f. 1965), Sverige

Etsning, Marja-Leena Sillanpää (f. 1965), Sverige. Signerad, numrerad 110/250. Bladets mått: 37x28 cm

Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:29:14

Marja-Leena Sillanpää

Läs mer om Marja-Leena Sillanpää