KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12914117

nr 1291 4117

Etsning

Marianne Clouzot, Amor. Signerad ej numrerad. Motivet: 13x7

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:05:46

19/11 20:02:04 1      Vinnande bud