KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12756113

nr 1275 6113

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Etsning, Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Stockholm från Kastellholmen. Signerad, daterad 1927. Motivet: 13x19 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 22:40:55)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:56:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
11/9 06:20:57 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre