KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13824037

nr 1382 4037

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsning, + litografi, Axel Tallberg (I860-1928), Sverige. Yttermått inklusive ram: 30x34 respektive 34x38 cm. Signerad

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:01:16

24/2 01:31:53 1      Vinnande bud

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg