KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916224

nr 1291 6224

Etsning

Kolorerad, fåglar. Ej signerad. Motivet: 34x27 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:03:44

23/11 08:42:45 1      500 kr
23/11 14:25:45 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor