KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916224

nr 1291 6224

Etsning

Kolorerad, fåglar. Ej signerad. Motivet: 34x27 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:03:44

23/11 08:42:45 1      500 kr
23/11 14:25:45 2      Vinnande bud