KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862010

nr 1386 2010

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Dagbrott". Signerad, numrerad 6/180, daterad 2006, oramat löst blad, bladets mått: 45x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:34:29

  • Tema
  • 22 mar