KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916321

nr 1291 6321

Helge Zandén

(1886-1972), Sverige

Etsning, Helge Zandén (1886-1972), Sverige. "Parti från Stora Stöten", Falu gruva. Signerad. Motivet: 24x26 ca

Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:21:01

20/11 22:01:07 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Helge Zandén

Läs mer om Helge Zandén