KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343017

nr 1234 3017

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad. Motivet: 25x29

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:51:41

11/2 02:29:01 1      Vinnande bud
11/2 12:18:12 1      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg