KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837189

nr 1283 7189

Håkan Berg

(f. 1958), Sverige

Etsning, Håkan Berg (f. 1958), Sverige. "Vår". Signerad, numrerad 46/90. Motivet: 20x15 cm

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

400 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:07:41

  • Tema
  • 21 okt

Håkan Berg

Läs mer om Håkan Berg