bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6971181



*

nr 697 1181


Håkan Berg

(f. 1958), Sverige


Etsning, Håkan Berg, 45/90, 49x97


Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Följerätt

Ja

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2011
kl 18:17:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/5 16:40:22 1      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

Håkan Berg

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Läs mer om Håkan Berg
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik håkan berg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 4388 Etsning
    Anders Heller (f. 1904), Sverige. Läsande gosse, S..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:29
  • 4453 Etsning
    Helen Rex (f. 1954), "Den vita fågeln". Signerad, ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:37
  • 4121 Etsning
    Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Botanical Garde..//
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 19:21
  • 4115 Etsning
    Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Signerad, numre..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 19:26
  • 4056 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1924, Ky..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 20:42
  • 4054 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, Helsingfors, 191..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 20:03




Ladda ner broschyr