KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916326

nr 1291 6326

Göran Brunius

(1911-2005), Sverige

Etsning, Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numrerad 164/260, Kungsfiskare. Motivet: 30x27,5

Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:15:35

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Göran Brunius

Läs mer om Göran Brunius