KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847018

nr 1284 7018

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Signerad, daterad 1974, numrerad 5/100. Motivet: 49x37 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:16

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel