KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12756229

nr 1275 6229

Etsning

Finn Christiansen, "Fogl". Signerad, daterad -56. Bär dedikation. Motivet: 32,5x49,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:31:31

16/9 19:23:20 1      Vinnande bud