KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10256074

nr 1025 6074

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Etsning, Eric Nordlöw (1908-1983), barn, signerad, motivet: 21x15

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 mars 2016
kl 19:07:21

  • Tema
  • 14 mar

All världens barn (Lisa Larson)