KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847073

nr 1284 7073

Colin Self

(f. 1941), Storbritannien

Etsning, Colin Self (f. 1941), Storbritannien. Etsning och färgakvatint. Signerad, numrerad 13/75, daterad 1968. Motivet: 70x55 cm

Colin Self, brittisk bildkonstnär född 1941.

måndag 28 oktober 2019
kl 18:10:15

Colin Self

Läs mer om Colin Self