KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757142

nr 1275 7142

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad, numrerad 42/150, par. Motivet: 16x10 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:56:36

12/9 23:14:34 1      100 kr
13/9 13:56:49 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin