KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757142

nr 1275 7142

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad, numrerad 42/150, par. Motivet: 16x10 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:56:36

12/9 23:14:34 1      100 kr
13/9 13:56:49 2      Vinnande bud

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin