KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847003

nr 1284 7003

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), "Spanska huvuden". Signerad, numrerad 73/125, daterad -52. Motivet: 25,5x21,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:33:21

28/10 13:37:25 1      Vinnande bud