KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847003

nr 1284 7003

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), "Spanska huvuden". Signerad, numrerad 73/125, daterad -52. Motivet: 25,5x21,5 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:18:22)
Uppdatera
Visning

fredag 25/10, lördag 26/10, söndag 27/10 och måndag 28/10

Auktionen
avslutas:

måndag 28 oktober kl 19:33:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor