KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12353270

nr 1235 3270

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), Signerad, daterad 47. Motivet: 15x11 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:34:59

13/2 21:06:01 1      Vinnande bud